Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Łanowicze Duże

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Sianożęć,Suwałki(Łanowicze Duże + 18 km)

888 000 zł160 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Suwałki

Hańcza,Suwałki(Łanowicze Duże + 18 km)

1 500 000 zł150 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

*** działka Z budynkami W pożądanej lokalizacji suwałk *** bliska odległość do centrum *** wiele możliwości *** Dobry Dom ma zaszczyt zaprezentować ofertę sprzedaży domu z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem Suwałki

Suwałki(Łanowicze Duże + 18 km)

2 980 000 zł265,82 m² 16 853,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:35 000 m²

Twoje prywatne ranczo na Suwalszczyźnie miejsce, które daje wolność. Wyobraź sobie poranki przy filiżance kawy na tarasie, z widokiem na rozległe łąki i własne stawy pełne węgorzy.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł108,12 m² 5 780,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:572 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Nieszki

Nieszki(Łanowicze Duże + 20 km)

159 000 zł10 361 m² 15,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta Inwestycyjna: posiadłość rekreacyjna 1,03 ha nad Rospudą (nieszki) Lokalizacja: nieszki, gm. Bakałarzewo, powiat suwalski Powierzchnia łączna: 10 361 m Przeznaczenie: zabudowa letniskowa +.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Stożne

Stożne(Łanowicze Duże + 24 km)

500 000 zł120 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 038 m²

Dom z zabudowaniami gospodarczymi na dużej działce 4038 m Stożne, gm. Kowale Oleckie Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Okuniowiec

Okuniowiec(Łanowicze Duże + 21 km)

314 000 zł5 237 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

***dostęp do rzeki*** poczucie prywatności*** bliskość lasów I jezior*** 5 min od suwałk*** Jeśli jesteś marzycielem i pragniesz własnego kawałka nieba na ziemi to zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Matłak

Matłak(Łanowicze Duże + 11 km)

900 000 zł1 456 m² 618,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 456 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż urokliwy, solidnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Suwałki

Suwałki(Łanowicze Duże + 18 km)

1 390 000 zł384 m² 3 619,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:424 m²

ul. Wesoła centrum Suwałk, pomiędzy Kościuszki a Noniewicza Dom z lokalem usługowym | sauna + siłownia | centrum | wejście z ulicy + prywatny wjazd Cena: 1 390 000 zł Wyobraź sobie.